Pattex Power Tape 25m - strieborná univerzálna lepiaca páska

Pattex Power Tape 25m - strieborná univerzálna lepiaca páska

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Pattex
Cena bez DPH 20%: 6,60 €
Cena s DPH: 7,92 €

Ďalšie balenia

Popis produktu
Obal: kotúč
Obsah: 25 m
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 1210745 - 25 m
Materiál nosiča: tkanina potiahnutá polyetylénom
Lepidlo: syntetický kaučuk
Hrúbka: 210 ± 0,20 µm
Pevnosť v ťahu: viac ako 34 N/cm
Pružnosť: viac ako 15%
Priľnavosť k nehrdzavejúcej oceli (PSTC-1) pri 180°: viac ako 15 N/cm
Tepelná odolnosť: -5°C až +70°C
Pracovná teplota: +10°C až +40°C
Skladovanie: 36 mesiacov od dátumu výroby pri teplote menej ako +40°C.

Pattex Power Tape je lepiaca páska na 1001 použití v domácnosti, v zamestnaní, pri športe, v záhrade, či chalupe. Lepí, spája, fixuje, opravuje, spevňuje, chráni. Nová technológia s vylepšenou priľnavosťou umožňuje aj lepenie materiálov s vlhkým povrchom (všetky druhy Power tape pások okrem transparentnej verzie Clear). Vďaka trojvrstvovej technológii je extra pevná, vodovzdorná, má vysokú priľnavosť k väčšine povrchov, jednoducho sa dá odtrhnúť rukou bez použitia nožníc.

Vlastnosti

  • priľne aj k vlhkým povrchom
  • extra pevná - udrží až 17 kg
  • odoláva tlaku vody a vzduchu do 4 barov
  • tepelná odolnosť: -5 °C až +70 °C
  • ľahko odtrhnuteľná rukou

Príprava povrchu:

Povrchy musia byť čisté a pri použití Pattex Power Tape Clear (transparentná verzia) suché. Ak je to nutné....

Aplikácia:

Lepiaca páska sa jednoducho otrháva v pozdĺžnom aj priečnom smere. Aj napriek vysokej lepivosti pásky sa veľmi ľahko odvíja a nanáša. Aj pri zmiešaní pások je možné ich pohodlne a bez väčšej námahy odstrániť. Najvyššiu silu lepenia dosiahneme dobrým pritlačením pásky k povrchu.

Ďalšie informácie:

Najlepšie výsledky lepenia budú dosiahnuté pri aplikácii na hladké povrchy pri ideálnych podmienkach: lepenie plochých objektov (o hrúbke < 10 mm) na hladké kovové podklady.

Prídržná sila je redukovaná pri objektoch s hrúbkou > 10 mm a tiež pri aplikácii na iný ako kovový povrch. Počas lepenia sa lepiaceho poľa pásky nedotýkajte, znižuje pevnosť lepenia. Neaplikujte pásku na PTFE, silikón, papier/vinylové tapety alebo nestále povrchy. Taktiež nepoužívajte na povrchy potiahnuté ochrannou vrstvou. Nepracujte pri teplote povrchu a pásky < 10 °C.

Dôležité upozornenie

Skladujte na suchom mieste pri teplote +10 °C až +30 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Akékoľvek zvyšky, ktoré zostanú na povrchu po odstránení pásky, môžu byť odstránené benzénom alebo inými podobnými rozpúšťadlami. Citlivé povrchy môžu byť pri odstraňovaní pásky poškodené. Ak máte pochybnosti, urobte vopred pokus s páskou na časti povrchu, ktorý nie je vidieť. Zlikvidujte ako domáci odpad.