TEROSON RB VII D10 10m - čierny tesniaci butylkaučuk

TEROSON RB VII D10 10m - čierny tesniaci butylkaučuk

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Loctite
Cena bez DPH 20%: 30,96 €
Cena s DPH: 37,15 €
Popis produktu
Obal: kartón
Obsah: 10 m
Kartónové balenie: 1 ks
Katalógové číslo (IDH): 142216 - 10 m
Typ výrobku: Syntetická guma
Použitie: Montáž
Vzhľad: Čierny

TEROSON RB VII D10 je viacúčelový tesniaci prostriedok bez rozpúšťadla, trvale plastický na báze syntetickej gumy vo forme samolepiaceho pásiku. Slúži ako dobrá protikorózna ochrana a môže byť po aplikácií natieraná s konvenčnými nátermi založenými na oleji a syntetických živiciach. Materiál vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči vode a starnutiu. Z dôvodu jeho lepivosti tesniaci prostriedok priľne k väčšine povrchov keď sú čisté a suché a vykazuje vynikajúcu kompatibilitu s množstvom substrátov.

Kvôli svojim vlastnostiam TEROSON RB VII D10 je používaný ako vnútorný tesniaci prostriedok pri tesnení prekrývajúcich sa plôch. Utesnené časti musia byť mechanicky fixované, napríklad svorkami, skrutkami, nitovaním alebo podobne.

Aplikácia:

Odviňte TEROSON RB VII D10 a odrežte ju podľa požadovanej dĺžky. Potom aplikujte pásku na povrch vyžadujúci utesnenie a pritlačte ju. Skúsenosti ukazujú, že najlepšie je neodstraňovať papier alebo film pri odvíjaní pásky, ale až po tom čo je aplikovaná a pritlačená. Týmto spôsobom môže byť zabránené akémukoľvek nechcenému napínaniu pásky počas aplikácie a lepiaca páska môže byť ochránená pred špinou. Po odstránení ochranného papiera pritlačte párovú časť a celú zostavu mechanicky zafixujte.

Aplikácia:

  • konzistencia: plastická
  • hustota: 1,65 g/cm3
  • Obsah sušiny: 100 %
  • lepkavost: nízka
  • pracovná teplota: -25°C až 80°C
  • tepelná odolnosť (do 1 hod.): 120°C