Teroson SB 2444 670g - lepidlo na profilovú gumu

Teroson SB 2444 670g - lepidlo na profilovú gumu

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Teroson
Cena bez DPH 20%: 25,08 €
Cena s DPH: 30,10 €

Ďalšie balenia

Popis produktu
Obal: plechovka
Obsah: 670 g
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 238403 - 670 g
Farba: béžová
Zápach: po riedidle
Konzistencia: tekutina, natierateľná
Hustota: cca 0,89 g/cm3
Podiel sušiny: cca 30%
Viskozita: cca 3,000 mPa.s
Teplotný rozsah: od -40°C až do 80°C

TEROSON SB 2444 je kontaktné lepidlo na báze polychloroprénu s excelentnými vlastnosťami vhodnými na natieranie a nanášanie pomocou špachtle. Používa sa na lepenie spojov typu guma na gumu a guma na kov. Lepidlo poskytuje vysokú počiatočnú pevnosť. Zlepený spoj je pružný a odolný voči vyšším teplotám.

TEROSON SB 2444 sa používa na lepenie plných aj penových gumových materiálov, ako aj na lepenie ľahkých penových hmôt (napríklad to môžu byť polyéterové a polyesterové peny), plsť, alebo protihlukové tlmiace materiály. Tieto materiály sa môžu lepiť na gumu, kovy (surové, fosfátované, ošetrené vypaľovanou základnou farbou, alebo lakom, anodizované), na drevené materiály, polyester, kartónové panely, na betón, tuhé PVC a na kožu.

TEROSON SB 2444 sa úspešne používa v automobilových dielňach na lepenie gumových profilov a gumových krytín do vozidiel. Aj v konštrukčnej oblasti sa používa na lepenie gumových krytín, dverových tesnení, izolačných materiálov a špeciálne aj na lepenie fólií a panelov na tlmenie hluku v konštrukciách budov (na betón a murivo), na drevené materiály alebo na oceľ. V priemyselnej oblasti sa TEROSON SB 2444 používa ako hospodárne lepidlo na všeobecné účely v súlade s vyššie uvedenými aplikačnými možnosťami.

Na stiahnutie