TEROSON SB 3120 čierny 500ml - ochrana podvozkov

TEROSON SB 3120 čierny 500ml - ochrana podvozkov

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Teroson
Cena bez DPH 20%: 8,25 €
Cena s DPH: 9,90 €
Popis produktu
Obal: sprej
Obsah: 500 ml
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 803863 - 500ml
Farba: Čierna
Technológia: Guma a živica
Typ produktu: Náter podvozku
Aplikácia: Striekateľná zmes

TEROSON SB 3120 je tixotropný náter pre podvozky na báze gumy a živice. Po kompletnom vyschnutí poskytuje materiál trvalo pružný, abrazii odolný a vysoko priľnavý ochranný povlak, ktorý spoľahlivo chráni diely proti korózii a pred odletujúcimi kamienkami. Produkt má vynikajúcu odolnosť voči stekaniu a rýchlo vysychá. Po úplnom vyschnutí možno prelakovať. Suchý film veľmi dobre priľne na očistené diely spodku vozidiel, na holé i lakované povrchy.

TEROSON SB 3120 je špeciálne vyvinutý pre druhotnú ochranu neprístupných oblastí na spodku vozidiel, ako sú kúty, rohy, hrany, švy a podobne, kde sa primárne tvoria zárodky korózie. Používa sa najmä pri opravách spodkov vozidiel. S použitím nových typov striekacích systémov pre nástrek spodkov vozidiel je možné vytvoriť optimálny povlak s pomocou široko rozprašujúcich trysiek.

TEROSON SB 3120 je vhodný pre nástrek lakovaných plechových dielov podvozkov a pre opravy alebo dodatočný nástrek už existujúcich povlakov z prvovýroby na báze PVC alebo gumy so živicou.