TEROSON SB S3000 1l svetlý - ochrana proti kamienkom

TEROSON SB S3000 1l svetlý - ochrana proti kamienkom

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Teroson
Cena bez DPH 20%: 24,13 €
Cena s DPH: 28,95 €
Popis produktu
Obal: dóza
Obsah: 1 l
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 782601 - 1 l
Farba: Svetlobéžová
Zápach: Aromatický zápach
Konzistencia: Viskózna kvapalina
Hustota: cca 1,22 g/cm3
Odolnosť voči stekaniu: dobrá
Hrúbka lakovanej vrstvy za mokra: až do 1mm
Doba vysychania povrchu: 2 až 3 hodiny
Doba na kompletné vyschnutie povrchu: cez noc
Teplota pri spracovaní: 10°C až 25°C
Rozsah prevádzkových teplôt: -25°C až +80°C

TEROSON SB S3000 je náterový materiál s obsahom rozpúšťadiel, s vysokou viskozitou, na báze umelých živíc, ktorý sa dá nanášať striekaním. Tento náterový materiál vykazuje mimoriadne vysokú rýchlosť schnutia a možno ho veľmi rýchlo prelakovať iným náterom. Po úplnom vyschnutí vykazuje tento náter vysokú odolnosť voči abrazívnym vplyvom a dobrú ochranu voči korózii.

Náter predstavuje dobrú ochranu podkladu voči odletujúcim kamienkom a má dobré charakteristiky z hľadiska odolávania starnutiu. Suchý film vykazuje dobrú priľnavosť na podklad zo surových, základovaných a lakovaných plechov, kovových dielov a dielov z bežných alebo plnených plastov, ktoré boli vopred natreté primárnym lakom.

TEROSON SB S3000 sa dá prelakovať bežnými spotrebiteľskými lakovacími systémami aj s vodnými lakmi (vodou riediteľnými lakmi). Vysúšanie v peci je možné bez problémov na lakovaných ako aj na nelakovaných častiach. Po úplnom vyschnutí náteru je možné materiál aj prebrúsiť. TEROSON SB S3000 má vysokú súdržnosť a odolnosť voči stekaniu spolu s výbornými vlastnosťami pri striekaní.

Tieto vlastnosti umožňujú užívateľovi vytvárať na ošetrovanom povrchu bezmála všetky požadované druhy štruktúry. TEROSON SB S3000 je dočasne odolný voči účinkom benzínu a studených rozpúšťadiel.

Oblasti použitia:

TEROSON SB S3000 je vhodný na chránenie viditeľných častí vozidiel proti korózii a poškodeniam, ktoré sú zapríčinené odletujúcimi kamienkami, soľou a vlhkosťou, umožňuje obnoviť originálnu štruktúru lakovaného povrchu s ochranou proti odletujúcim kamienkom. TEROSON SB S3000 nie je vhodný na prelakovanie elastických materiálov.