TEROSON VR 10 1l - čistič, ošetrenie povrchu

TEROSON VR 10 1l - čistič, ošetrenie povrchu

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Teroson
Cena bez DPH 20%: 14,33 €
Cena s DPH: 17,20 €
Popis produktu
Obal: plechovka
Obsah: 1 l
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 2558379 - 1 l
Vzhľad: transparentná
Zápach: po benzíne
Doba vyparovania: cca 2 min (na skle, v dutine alebo na zvyškovej húsenke)

TEROSON VR 10 je prostriedok na predúpravu pre lepiace a utesňovacie aplikácie. Kvapalný univerzálny prostriedok na predúpravu na báze hydrogenovaných benzínov (s nízkym obsahom n-hexánu). Produkt neobsahuje chlórované uhľovodíky. Pri krátkodobej expozícii nepoškodzuje laky používané v automobilovom priemysle. TEROSON VR 10 nespomaľuje vytvrdzovanie lepidiel/tesnení.

Oblasti aplikácie:

Používaný predovšetkým pre predúpravu povrchov pred nanesením lepidla alebo tesnení. Dôkladné ošetrenie povrchov pred lepením je nevyhnutné pre dokonalú adhéziu. V závislosti na type lepidla alebo tesnení je možné TEROSON VR 10 použiť i na očistenie nástrojov a znečistených miest.

TEROSON VR 10 preukázal dobré vlastnosti pri odstraňovaní zvyškov silikónov.

Použitie:

V závislosti na stupni kontaminácie, veľkosti a tvare dielov naneste TEROSON VR 10 a utrite ho kefou, tkaninou, čistiacim obrúskom a pod. Aby ste zabránili nežiaducej kontaminácii obsahu balenia, prostriedok vždy nalievajte na tkaninu (nepoužívajte spôsob pritisnutia tkaniny k otvoru a obracanie nádoby hore dnom!) alebo si potrebné množstvo odlejte do inej nádoby. Odlievajte len potrebné množstvo a okamžite potom obal opäť tesne uzavrite. Ošetrovaná súčiastka musí pred aplikáciou lepidla alebo tesnenia úplne vyschnúť.