Teroson WX 215 500ml - sprej na dutiny

Teroson WX 215 500ml - sprej na dutiny

Dostupnosť: Na sklade
Výrobca: Teroson
Cena bez DPH 20%: 6,95 €
Cena s DPH: 8,34 €
Popis produktu
Obal: sprej
Obsah: 500 ml
Kartónové balenie: 12 ks
Katalógové číslo (IDH): 794224 - 500 ml
Farba: svetlo hnedá, transparentná
Zápach: mierny charakteristický zápach po benzíne, po úplnom vyschnutí – veľmi slabý, mierny
Hustota: cca 0,72 g/cm3
Obsah pevných látok: cca 50% (aktívne zložky)
Penetrácia: > 20 cm
Korózna odolnosť: žiadna korózia
Teplota počas prevádzky: -40°C až 90°C
Teplota pri spracovaní: 15°C až 25°C
Správanie v sušiarni lakov: nesteká (po kompletnom vyschnutí)

Sprej na dutiny je prípravok na báze rozpúšťadiel určený pre ochranu dutín. Jedná sa o riedku, mierne tixotropnú kvapalinu v spreji, ktorý dosiahne i do úzkych priestorov, pokiaľ použijete špeciálnu nasadzovaciu trysku. Sprej na dutiny vniká do dutín a vytláča vlhkosť. Prípravok obsahuje veľký podiel inhibítorov korózie.

Sprej na dutiny sa rozprašuje na veľmi jemnú hmlu, ktorá má výnimočnú schopnosť vzlínať, dobre penetrovať do miest určených k ochrane proti korózii (napr. zvary) a z takýchto miest nevyteká (v prípade nadmerného nastriekania produktu a jeho odkvapkávania pokryte podlahu papierom alebo nanášajte menej produktu).

Prípravok je možné nanášať aj pri teplote 10°C avšak vzlínavosť je zaručená pri izbovej teplote. Po úplnom vyschnutí prípravok vytvára jemný, vode odolný, svetlo béžový, takmer transparentný film.

Oblasti aplikácie:

Sprej na dutiny sa používa v autoopravárenstve predovšetkým ako dodatočná protikorózna ochrana interiérových dutín nanášaná na už existujúce utesnenie dutín v nových automobiloch a pri opravách po haváriách. S pripojenou tryskou je možné prípravok rozstrekovať i na plochy napr. na podvozok vozidla ako vysoko účinnú protikoróznu ochranu a čerstvý, nový vzhľad.